• پاسخ‌پلاس، تصحیح پاسخ‌نامه‌های تستی در گوشی

  پاسخ‌پلاس اپلیکیشنی تخصصی برای فعالان حوزه آموزش است؛ درواقع برای کسانی طراحی شده که به نحوی با تصحیح پاسخ‌نامه‌های تستی سرو کار دارند؛ با این اپلیکیشن می‌شود با سرعت و دقت بالا پاسخ‌نامه‌های تستی را، در هر زمان و مکان و بدون نیاز به رایانه، اسکنر و اینترنت تصحیح کرد.

 • دولینگو، قهرمان اپلیکیشن‌های آموزش زبان

  یادگیری زبان دوم، سوم و یا حتی چهارم لذت‌های فراوانی را برای زبان‌آموزان به همراه دارد؛ کشف لغات جدید، تلفظ گویش‌های مختلف و آگاهی از فرهنگ و اصطلاحات زبان‌های دیگر از یک سو و استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی از سوی دیگر بر این لذت همواره افزوده است اما همیشه نکته‌ای که در آموزش یک زبان برای زبان آموزان مطرح بوده و هست انگیزه لازم برای ادامه آموزش آن زبان است.

 • ادبیات نهم

  در عصر حاضر نه فقط بزرگ‌ترها، بلکه تمامی رده‌های سنی از کودکان گرفته تا سالمندان به استفاده از گوشی‌های هوشمند مشغول هستن

 • تِدفا (TEDFA)

  امروزه با گسترش راه‌های ارتباطی بین جوامع مختلف نیاز بشریت به یک زبان دیگر کاملا ضروری به نظر می‌رسد و زبان مادری نمی‌تواند تمام نیاز‌‌‌‌‌های ما را برطرف سازد از این رو اپلیکیشن تدفا توسط کمپانی V2mgm  توسعه داده شده است تا ضمن نمایش سخنرانی‌های کنفرانس‌های جهانی تد، زبان انگلیسی را نیز به شما آموزش دهد. 

 • اکسین چنل (Oxin channel)

  بی‌شک شما نیز تبلیغات اکسین چنل (Oxin Channel) را دیده یا شنیده‌اید، شبکه‌های تلویزیونی و حتی بعضی رادیو‌ها مردم را به استفاده از اکسین چنل ترغیب می‌کنند.

  اکسین چنل خود را اینگونه معرفی می‌کند: اکسین چنل توسط انجمن آموزشی اروپا ایجاد شده و محتوای آن مبتنی بر سطح بندی اتحادیه ی اروپا یا CEFR است که تنها چهارچوب آموزش زبان مورد تایید در اروپاست.

  اما فقط با خواندن نظرات مردم درباره‌ی آن و دانلود و دیدن محیط آن به این نتیجه خواهید رسید که این اپلیکیشن راه زیادی تا موفقیت پیش رو دارد.

 • آشپزی با نیویورک تایمز (NYT cooking)

  به دنبال غذاهای جدید و دستور پخت آن‌ها هستید؟ NYT cooking را امتحان کنید.

  اولین نسخه‌ی آن در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۴ توسط مجله‌ی نیویورک تایمز به بازار آمد و از آن زمان تا کنون طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

  یکی از دلایل محبوبیت این اپلیکیشن غذا، راحتی استفاده و بیان قدم به قدم مراحل پخت هر غذا است.

 • زمین بازی سوییفت (Swift Playground)

  در جریان کنفرانس توسعه دهندگان اپل موسوم به WWDC کمپانی اپل اپلیکیشن جدیدی برای استفاده کودکان در آیپد معرفی کرد، که هدف آن آموزش کدنویسی و توسعه برنامه‌های تحت زبان سوییفت به کودکان است. اپل امیدوار است به واسطه رابط کاربری کودک پسند و پیروی از داستان یک بازی، کودکان بیشتری را جلب زبان برنامه نویسی که دو سال پیش تحت عنوان سوییفت معرفی کرده بود نماید.