شما اینجا هستید

آموزشی

نقاشی روی شیشه‌ یکی از جذاب‌ترین کار‌های هنری با دست است؛ از خودتان انتظار نداشته باشید که اثر آن چنانی خلق کنید و کوره ذوب شیشه راه بیندازید. با همان ظرف‌ یا آینه‌های شیشه‌ای موجود می‌توانید ذوق‌تان را در این زمینه امتحان کنید و هدیه منحصربه فردی برای عیدی دادن درست کنید. 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی برای افراد جامعه امری ضروری به نظر می‌رسد و همه ما برای پیشرفت در کارهایمان باید زبان انگلیسی را کم و یا زیاد بفهمیم و تا حدی بتوانیم حرف بزنیم و نیاز خودمان را برطرف کنیم.

حالا نه که از خودتان توقع داشته باشید با یک اپلیکیشن به سرعت مثل بلبل ترکی حرف بزنید، اما بالاخره باید از یک جایی شروع کرد دیگر؛ پس سخت نگیرید و اپلیکیشن Turkish را نصب کنید و چهارتا جمله به درد بخور ترکی یاد بگیرید.

به دنبال غذاهای جدید و دستور پخت آن‌ها هستید؟ NYT cooking را امتحان کنید؛ اولین نسخه‌یاین اپلیکیشن در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۴ توسط مجله‌ی نیویورک تایمز به بازار آمد و از آن زمان تا کنون طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

/ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵

در عصر حاضر نه فقط بزرگ‌ترها، بلکه تمامی رده‌های سنی از کودکان گرفته تا سالمندان به استفاده از گوشی‌های هوشمند مشغول هستند و کمتر افرادی پیدا می‌شود که با دنیای تکنولوژی از این دست ناآشنا باشند، این موضوع باعث شده که افراد جوامع مختلف ساعت‌های بسیاری از وقت خودشان را صرف کار کردن یا بازی کردن با دستگاه‌های هوشمندشان کنند.

خواندن زبان هم از آن کار‌هایی است که شروع کردنش آسان است اما مهم ادامه دادن آن است؛ اگر دل‌تان می‌خواهد زبان یاد بگیرید باید همت آنرا داشته باشید، که در زندگی روزمره خودتان جایی برای آن باز کنید؛ در این بین داشتن اپلیکیشن‌های کاربردی در گوشی، کارتان را راحت می‌کند؛ به هر حال آن بخش تداوم داشتن یادگیری با ایجاد یک سری جذابیت‌هاست که ممکن است؛ اپلیکیشن «انگ

با نزدیک شدن امتحانات همه به دنبال راهی برای برای به دست آوردن نمونه سوالات مدارس مختلف و... هستند.

یادگیری زبان دوم، سوم و یا حتی چهارم لذت‌های فراوانی را برای زبان‌آموزان به همراه دارد؛ کشف لغات جدید، تلفظ گویش‌های مختلف و آگاهی از فرهنگ و اصطلاحات زبان‌های دیگر از یک سو و استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی از سوی دیگر بر این لذت همواره افزوده است اما همیشه نکته‌ای که در آموزش یک زبان برای زبان آموزان مطرح بوده و هست انگیزه لازم برای ادامه آموزش آن زبان ا

/ ۱۱ دى ۱۳۹۵

امروزه با گسترش راه‌های ارتباطی بین جوامع مختلف نیاز بشریت به یک زبان دیگر کاملا ضروری به نظر می‌رسد و زبان مادری نمی‌تواند تمام نیاز‌‌‌‌‌های ما را برطرف سازد از این رو اپلیکیشن تدفا توسط کمپانی V2mgm  توسعه داده شده است تا ضمن نمایش سخنرانی‌های کنفرانس‌های جهانی تد، زبان انگلیسی را نیز به شما آموزش دهد. 

صفحه‌ها