شما اینجا هستید

ابزارها

فرقی نمی‌کند یک دانش‌آموز پایه متوسطه باشید یا یک مهندس و صاحب کسب و کار، اپلیکیشن CalcKit پاسخگوی نیازهای همه افراد خواهد بود.

CalcKit یکی از حرفه‌ای‌ترین و بهترین اپلیکیشن‌های ماشین‌حساب است که با نصب آن بیش از ۱۵۰ ماشین‌حساب و مبدل خاص در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر مشترک همراه اول هستید و هنوز دست به کار نصب یک اپلیکیشنی برای سرو سامان دادن به کارهایتان با اپراتور نشده‌اید، خیلی طاقت دارید.

اگر به هر دلیلی در مورد احتمال خوانده شدن پیغام‌های گوشی‌تان توسط اشخاص دیگر، احساس نا‌امنی می‌کنید، اپلیکیشن‌ رمز‌نگار به دردتان می‌خورد؛ با نصب این برنامه اگر گوشی شما دست کسی باشد و یک پیغام از وایبر، تلگرام، فیسبوک و یا هر برنامه دیگری دریافت کنید، بدون داشتن رمز امکان دیدن آن پیام ها را ندارد.

برای کسانی که همیشه در بین صحبت‌هایشان نیاز به جستجو در گوگل پیدا می‌کنند «جی‌بورد (GBoard)» یک کیبورد یا صفحه کلید مناسب خواهد بود؛ این کیبورد به تازگی توسط شرکت Google منتشر و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

نحوه‌ی کار؛

/ ۲۴ بهمن ۱۳۹۵

یکی از عمده و بارزترین مشکلات کاربران دستگاه‌های اپل و به طور کلی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS نبود یک کیبورد فارسی برای تایپ کردن است. تا پیش از صدور اجازه استفاده توسعه دهندگان از برنامه‌های شخص ثالث در سیستم عامل iOS توسط اپل کاربران تنها به کیبوردهای عربی اکتفا میکردند و به واسطه آن نیاز خودشان را در زمینه تایپ لغات و جملات فارسی برطرف می‌کردند.

کتاب‌های نویسندگان بزرگ در سراسر دنیا، بسیاری فیلم‌های برنده جوایز بین‌المللی، مقالات علمی، مجلات مطرح، دفترچه لوازم خانگی غیر ایرانی، این‌ها نمونه‌هایی از نیازهای ما به زبان‌های دیگر مخصوصا انگلیسی است.

/ ۲۱ آذر ۱۳۹۵

اپلیکیشن SpeedTest می‌تواند به شما در اندازه‌گیری سرعت آپلود و دانلود خود کمک کند. همچنین از دیگر قابلیت‌های دیگر این برنامه می‌توان به نمایش آی پی و سرورهای در دسترس نیز اشاره کرد.