اخبار و مجلات

اگر اهل خبر و خواندن روزنامه باشید حتما روزانه چند دقیقه از وقت خود را در کنار دکه‌های روزنامه‌فروشی صرف می‌کنید و به تیتر اخبار روزنامه‌های مختلف نگاهی می‌اندازید.

بین این همه تنوع و گستردگی مطلب در فضای اینترنت و وقت محدود آدم، چیزی که از نان شب واجب‌تر است، پیدا کردن اپلیکیشن‌هایی است که بتوانند وقت و انرژی ذهنی ما را به درستی هدایت و مدیریت کنند. حتما برای شما هم پیش آمده که دنبال نوعی از مطلب هستید و به خودتان می‌آیید و می‌بینید ساعت‌ها از وقتتان در سایت بی‌ربط دیگری گذشته است و زمان را از دست داده‌اید.

/ ۰۷ اسفند ۱۳۹۵

شما هم از آن دسته افرادی هستید که روزانه سایت‌های مختلف را برای اطلاع از آخرین اخبار جست و جو می‌کنند؟
اگر از این که روزانه چندین تب را در مرورگر خود بازکنید خسته شده‌اید شبکه اجتماعی Reddit مختص شماست!
شبکه اجتماعی Reddit در واقع یک شبکه خبری سرگرم کننده است که با هدف اطلاع‌رسانی و انتشار جدیدترین اخبار از تمامی وب‌سایت‌ها ایجاد شده است.

اگر شما هم از هواداران تیم پرطرفدار پرسپولیس هستید و به دریافت اخبار تیم محبوبتان علاقه‌مندید حتما اپلیکیشن "اخبار پرسپولیس" می‌تواند به کارتان بیاید. 

/ ۱۳ دى ۱۳۹۵

برای همه ما پیش آمده که هنگام گشت و گذار در اینترنت از صفحه‌ای خوشمان آمده و خواسته‌ایم آن را در موبایلمان ذخیره کنیم تا بعدا سر فرصت آن را مطالعه کنیم، اما راه حل این کار چیست؟

/ ۰۵ دى ۱۳۹۵

اتفاقات محیط پیرامون، به طور مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما تاثیر می‌گذارند، کما اینکه این اتفاقات در شهر یا قاره‌ای دیگر رخ دهند. هر خبری در هر گوشه‌ی دنیا اهمیت دارد و شبکه‌های خبررسانی زیادی به صورت لحظه به لحظه این اخبار را پوشش می‌دهند. اطلاع رسانی سریع درباره‌ی اخبار سیاسی، جنگ‌ها، خبرهای تکنولوژی و ... بنیان کاری سرویس‌های خبری بسیاری در سراسر جهان است.

دسترسی به ایستگاه‌های محلی و ملی بر بستر اینترنت در سراسر جهان همواره طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. شرکت ان پی آر (NPR) که به عنوان پیشرو در دسترسی افراد به ایستگاه‌های رادیویی و تصویری در جهان شناخته می‌شود با انتشار اپلیکیشن اختصاصی خودش دسترسی راحت‌تری را برای علاقه‌مندان به رادیو فراهم کرده است.

تِد به انگلیسی TED کوتاه شده کلمه‌های Technology, Entertainment و Design ( تکنولوژی، سرگرمی و طراحی) است. شهرت تد به‌خاطر برگزاری کنفرانس‌های مهم و ویژه‌ای است که هر ساله برگزار می‌کند.