• معرفی برنامه تداکس تهران (TEDx Tehran)

  تِد به انگلیسی TED کوتاه شده کلمه‌های Technology, Entertainment و Design ( تکنولوژی، سرگرمی و طراحی) است. شهرت تد به‌خاطر برگزاری کنفرانس‌های مهم و ویژه‌ای است که هر ساله برگزار می‌کند. اگر بخواهیم کوتاه کنفرانس‌های تد و پیشینه آن را برایتان عنوان کنیم میتوانیم اینطور اشاره کنیم که تد - TED یک سازمان غیرانتفاعی آمریکایی است که در سال ۱۹۸۴ در کالیفرنیا تاسیس شده و امروزه در اکثر کشورهای دنیا کنفرانس‌های خود را برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این کنفرانس‌ها، گردهمایی مدیران شرکت‌های بزرگ فناوری مانند: گوگل، مایکروسافت، اپل و ...

 • نوزل (Nuzzel)

  اتفاقات محیط پیرامون، به طور مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما تاثیر می‌گذارند، کما اینکه این اتفاقات در شهر یا قاره‌ای دیگر رخ دهند. هر خبری در هر گوشه‌ی دنیا اهمیت دارد و شبکه‌های خبررسانی زیادی به صورت لحظه به لحظه این اخبار را پوشش می‌دهند. اطلاع رسانی سریع درباره‌ی اخبار سیاسی، جنگ‌ها، خبرهای تکنولوژی و ... بنیان کاری سرویس‌های خبری بسیاری در سراسر جهان است.

  هرکدام از ما برای مطلع شدن از این اخبار راه حلی را برگزیده‌ایم: به سایت‌های مختلف رجوع میکنیم یا عضو خبرنامه‌ها می‌شویم تا برایمان ایمیل‌های محتوی اخبار ارسال کنند یا به اخبار تلویزیون بسنده می‌کنیم.

 • پاکت (Pocket)

  برای همه ما پیش آمده که هنگام گشت و گذار در اینترنت از صفحه‌ای خوشمان آمده و خواسته‌ایم آن را در موبایلمان ذخیره کنیم تا بعدا سر فرصت آن را مطالعه کنیم، اما راه حل این کار چیست؟

 • ردیت (Reddit)

  شما هم از آن دسته افرادی هستید که روزانه سایت‌های مختلف را برای اطلاع از آخرین اخبار جست و جو می‌کنند؟
  اگر از این که روزانه چندین تب را در مرورگر خود بازکنید خسته شده‌اید شبکه اجتماعی Reddit مختص شماست!
  شبکه اجتماعی Reddit در واقع یک شبکه خبری سرگرم کننده است که با هدف اطلاع‌رسانی و انتشار جدیدترین اخبار از تمامی وب‌سایت‌ها ایجاد شده است.

 • رادیوی عمومی ملی (NPR One)

  دسترسی به ایستگاه‌های محلی و ملی بر بستر اینترنت در سراسر جهان همواره طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. شرکت ان پی آر (NPR) که به عنوان پیشرو در دسترسی افراد به ایستگاه‌های رادیویی و تصویری در جهان شناخته می‌شود با انتشار اپلیکیشن اختصاصی خودش دسترسی راحت‌تری را برای علاقه‌مندان به رادیو فراهم کرده است.