شما اینجا هستید

بازی

مینی دیزی روایت داستان عشقی یک زن و شوهر به نام گلی و قدرتِ که قصد دارند با راه اندازی مجدد دیزی سرای پدر گلی یک کار و کاسبی آبرومند را راه‌اندازی کنند.

"گلی فکر میکنه با کمک قدرت میتونه کار و کاسبی دیزی سرای پدرش رو سکه کنه، علاوه بر اون، اینجوری میتونه کنترل بیشتری هم روی رفت و آمدهای قدرت داشته باشه، آخه میدونی قدرت سر همین رفیق و رفیق بازیاش رفت زندان"؛ در ادامه به معرفی بازی “مینی دیزی” خواهیم پرداخت.

داستان بازی...

/ ۰۳ فروردين ۱۳۹۶

بازی زامبی‌های فوتبالیست یک بازی هیجان‌انگیز فوتبالی است که با وجود شخصیت‌های مسخره و خنده‌دار، تجربه بازی فوتبال بدون قانون را برای شما به ارمغان می‌آورد. در ادامه به بررسی این بازی می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.

/ ۰۲ فروردين ۱۳۹۶

لوتی‌ها باری دیگر داستان نبرد‌های خیایانی بین لوتی‌ها و نالوتی‌ها را روایت می‌کند؛ اما این‌بار به سبک و سیاقی جدید. اگر از گیمرهای قدیمی هستید شاید بازی شورش در شهر را به یاد داشته باشید. در این بازی شما باید در فضای دو بعدی خیابان حرکت کرده و دشمنانی که از چپ و راست به شما حمله می‌کردند را نابود می‌کردید.

زاراوان یک بازی استراتژیک آنلاین است که از شخصیت‌های ایرانی در طراحی آن استفاده شده. برای حضور در بازار شلوغ بازی‌های استراتژیک داخلی و خارجی، این بازی تغییراتی در سیستم حمله و دفاع داده و آن را بر روی پلتفرم‌های مختلف ارائه کرده است. 

/ ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

در فرا گوسفند، شما با گوسفندی سر و کار دارید که به آخر خط رسیده و قصد دارد خود را از لبه صخره به پایین پرت کند! حالا شما باید در مقام ناجی این حیوان زبان بسته، وارد عمل شده و با استفاده از وسایل مختلف، از سقوط این حیوان بامزه جلوگیری کنید. 

مرور بازی:

/ ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

در جیرینگ‌لند هدف شما پولدار شدن است! اما از راه درست و صحیح آن، نه با تقلب و کلاه‌برداری. در این بازی باید کار و کاسبی راه انداخته و با مدیریت درست آن، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پولدارترین فرد شهر تبدیل شوید.

مرور بازی:

بازی Love You to Bits یا  «تکه پاره‌های تو را دوست دارم»، داستان عاشقانه‌ی فضانوردی کوچکی به نام کاسمو و عشق رباتی‌اش نوا است. 

بازی‌های زیادی در زمینه موسیقی توسعه داده شده‌اند که سرگرمی‌های جالب و مناسبی در نوع خود به شمار می‌آیند؛ این بازی‌ها که عنوان‌هایی از آن‌ها را مانند سنتوری گلیم‌گیمز و... را پیش‌تر مورد نقد و بررسی قرار داده بودیم با فضای جذاب و سرگرم کننده‌شان و انتخاب موسیقی‌های خاطره انگیز تجربه متفاوتی را برای کاربران خود به ارمغان آورده‌اند.

مدیر تلویزیون یک بازی برای عاشقان سینما و فیلم‌سازی است. در این بازی باید سعی کنید با روش‌های مختلف کسب درآمد کرده و برنامه‌های مختلف تولید کنید تا روز به روز به تعداد بینندگان شبکه‌تان اضافه شود. هرچه شبکه پر بیننده‌تری داشته باشید، به همان میزان هم رتبه شما در بین سایر شبکه‌های تلویزیونی بالاتر می‌رود.

/ ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

بازی آبنبات، یک بازی حدس کلمات است. در این بازی باید سعی کنید تعدادی کلمه را که در جهات مختلف در جدول پنهان شده‌اند، پیدا کرده و از بازی، آبنبات جایزه بگیرید!

مرور بازی:

پرواز روح یک بازی فکری است. در این بازی شما می‌توانید با خارج کردن روح از بدن خود و جان‌بخشیدن به سایر اجسام، آن‌ها را کنترل کرده و معماهای بازی را حل کنید. 

مرور بازی:

صفحه‌ها