شما اینجا هستید

خرید

 فروشگاه اینترنتی بامیلو به آدرس http://www.bamilo.com است. در بامیلو از لباس کودک تا پاوربانک و حتی ساعت‌های خاص آلن دلون به بهترین کیفیت و از برندهای خاص و معتبر در اختیار شماست.

با توجه به اینکه امروزه روش‌های خرید به کلی دستخوش تغییرات شده و به سمت خرید اینترنتی سوق پیدا می‌کنیم، فروشگاه‌های آنلاین بسیاری در زمینه‌های مختلف شکل گرفته‌اند که از جمله آنها می‌توان به فروشگاه آنلاین پوشاک اشاره کرد؛ اگر می‌خواهید خرید محصولات باکیفیت خود را از فروشگاه معتبری انجام دهید، ما به شما فروشگاه آنلاین شیکسون را پیشنهاد می‌دهیم.

 با توجه به اینکه این روزها اکثر فعالیت‌های روزانه‌مان مکانیزه شده‌اند، روز به روز شاهد عرضه اپلیکیشن‌های متعددی به بازار هستیم اما کمبود وجود اپلیکیشنی کامل و جامع درمورد خدمات بیمه‌ای به شدت حس می‌شد؛ تا اینکه گروه تجارت الکترونیک نوین نار از اپلیکیشن خود به نام بیمیتو رونمایی کردند.

این روزها که کمبود وقت بیداد می‌کند، زودفود راه حل مناسبی برای سفارش اینترنتی غذا پیش رویتان قرار داده است.

هیچ کس دلش نمی‌خواهد در خرید لوازم ضروی کلاه سرش برود؛ منظورمان خرید جنس بنجل نیست، آن‌ که جای خود؛ منظورمان قیمت‌های بی حساب‌ و کتاب بازار است که از فروشگاهی به فروشگاه دیگر فرق می‌کنند؛ مخصوصا وقتی کالایی که می‌خواهیم بخریم قیمت بالایی داشته باشد، خوب است که آدم بتواند قبل‌ از خرید، سرو گوشی آب بدهد تا قیمت دستش بیاید.

اگر می‌خواهید با کمترین خرج بهترین تفریحات ممکن را داشته باشید، یا کالاهای با کیفیت را با بالای ۵۰ درصد تخفیف خریداری نمایید، اپلیکیشن تخفیفان به کارتان می‌آید.

اگر به استفاده از غذاهای خانگی علاقمندید اما فرصت کافی برای پخت آن را ندارید، اپلیکیشن مامان‌پز به کارتان می‌آید.

اگر به دنبال تغییر اساسی در طراحی دکوراسیون منزل یا محل کار خود هستید، یا در حوزه طراحی و معماری فعالیت می‌کنید و قصد دارید پروژه‌هایتان را به سمع و نظر دیگران برسانید، اپلیکیشن خوگر به کارتان می‌آید.

اگر به انواع صنایع دستی علاقه دارید، به دنبال یک هدیه زیبا و مناسب می‌گردید یا حتی از هنرمندان تولیدکننده محصولات دست‌ساز می باشید، اپلیکیشن بازآرتچه بستری را برای خرید و فروش محصولات دستی فراهم کرده است.

نت‌برگ یکی از شرکت‌های موفق در زمینه‌ی تخفیف و فروش اینترنتی است که در برخی شهرها به خصوص تهران طرفداران زیادی دارد.

این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت تجاری هولدینگ کسب‌و‌کار نوین ایرانیان است و فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است.  

صفحه‌ها