شما اینجا هستید

سرگرمی

دوست دارید بدانید اگر خواننده بودید، کارتان چطور از آب در می‌آمد؟ ما امروز به معرفی اپلیکیشنی می‌پردازیم که صدای شما را به عنوان یک خواننده حرفه‌ای ضبط و پخش می‌کند؛ با پانوشت همراه باشید تا به نقد و بررسی اپلیکیشن تو بجاش بخون بپردازیم.

از استیکرهای تکراری موبایل خود خسته شده‌اید؟ دوست دارید استیکرهای منحصر به فرد با چهره خود داشته باشید و با ارسال آن، دوستان‌تان را شگفت‌زده کنید؟ پس ما را در نقد و بررسی اپلیکیشن میموجی همراهی کنید.

اگر دوست دارید با بازیکن‌های محبوب‌تان عکس یادگاری داشته باشید، اپلیکیشن برچسب فوتبالی را بر روی گجت خود نصب و با هر فیگوری که دوست دارید با بازیکن‌های مورد نظرتان عکس یادگاری بگیرید.

اگر تا به حال ساعت‌ها وقت خود را جهت یافتن پیامک مناسب برای ارسال به مخاطبین خود صرف می‌کردید، با استفاده از اپلیکیشن گنجینه پیام، همیشه و همه‌جا گنجینه‌ای از پیام‌های به‌روز مناسبتی در موبایل‌تان خواهد بود.

دوست دارید برای عید یک سبزه متفات سبز کنید؟ پس با ما همراه باشید تا اپلیکیشنی به شما معرفی کنیم که روش کاشت خلاقانه‌ترین مدل‌های سبزه‌ عید را به شما آموزش دهد.

به کمک اپلیکیشن آینه، طراحی اجزای منزل‌تان را به سلیقه خود انجام دهید. 

از گذشته تا کنون، داستان‌ها یک سرگرمی مفید برای همه اقشار مختلف و یکی از اساسی‌ترین روش‌ها برای آموزش و تربیت افراد به شمار می‌روند.

امروزه با توجه به گستردگی سلایق و علایق اطرافیان، داشتن بانک کاملی از انواع پیامک‌ها یکی از ملزومات ارتباطات به حساب می‌آید؛ اپلیکیشن پیامستان به عنوان مرجع کامل و جامعی از انواع مختلف پیامک، به راحتی پاسخگوی این حوزه از نیازهایتان خواهد بود.

اگر به دنبال یک بانک کامل تعبیر خواب می‌گردید، اپلیکیشن تعبیر خواب بنفش را به شما پیشنهاد می‌دهیم که با نصب بر روی تلفن هوشمند خود، هرلحظه و هرجا امکان استفاده از آن میسر می‌شود.

کافی است دستتان راه بیافتد تا هیچ کاغذی از شما در امان نماند. از آگهی و قبض گرفته تا شاید اسکناس! چنان تاثیر آرامش بخشی دارد که معتادش می‌شوید. ساختن اوریگامی را می‌گویم. حالا شاید فکر کنید کل ماجرا همان درنای معروف است یا ته‌اش یک قورباغه‌ای، قایقی چیزی؛ اما نه این‌طور هم نیست. اوریگامی ساختن برای خودش یک دنیایی دارد.

صفحه‌ها