شما اینجا هستید

سفر

برای ساکنین و یا مسافرین کلان شهری مانند تهران که از مترو به عنوان مهم‌ترین وسیله‌ی نقلیه عمومی استفاده می‌کنند، آگاهی از برنامه زمان‌بندی قطارهای شهری، یک دغدغه محسوب می‌شود.

اگر همیشه در سفر هستید، هیچ اپلیکیشنی بهتر از "علی بابا" نمی‌تواند راه‌گشای شما باشد.

بسیاری از ما سفر‌های گوناگونی به شهر‌ها و کشور‌های مختلفی داشته‌ایم، یکی از اساسی‌ترین مشکل‌های ما پیدا کردن یک هتل مناسب با توجه به رنج قیمت و امکانات آن است. 

اگر زیاد سفر می‌کنید و همیشه دغدغه‌ی مناسب‌ترین قیمت‌ها را دارید، حتما HitList را امتحان کنید.

طی چند سال اخیر سرویس‌های مبتنی بر موقعیت مکانی افراد، چه در داخل و چه در خارج از کشور، روند رو به رشدی داشته‌اند.

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی! دوست دارید سفر کنید؟ فقط مقصدتان را مشخص کردید؟ هیچ اطلاعاتی از نوع فرهنگ، غدا و محل‌های ناشناخته مقصدتان ندارید؟ نگران نباشید، چون گوگل اخیرا با انتشار نرم‌افزار جدیدی به نام Google Trips کار را برای شما آسان کرده است.

/ ۱۱ دى ۱۳۹۵

این روز‌ها بازار اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین تاکسی حسابی داغ است، اما تمامی این سرویس‌ها حداقل در زمان حال تنها در تهران فعال هستند. اگر با اپلیکیشن‌های اسنپ (Snapp) و یا تپسی (Tap30) آشنا باشید آشنایی شما با تاچ‌سی (Touchsi) آسان‌تر خواهد بود.

/ ۲۴ آذر ۱۳۹۵

توسعه تکنولوژی در گرو توسعه ارتباطات است، خوشبختانه طی سالیان اخیر شاهد حضور و فعالیت سرویس‌های متنوع، جذاب و هیجان‌انگیزی در عرصه تجارت الکترونیکی در داخل کشور بوده‌ایم، اسنپ یکی از آن‌ها است.

 اسنپ همان تاکسی‌یاب سابق است

/ ۰۹ آذر ۱۳۹۵

اپلیکیشن کایاک – Kayak این امکان را برای شما فراهم کرده تا به وسیله یک اپلیکیشنی که برای هر سه پلتفرم اندروید، ویندوزفون و آی او اس توسعه داده شده است بتوانید بلیط هواپیما و هتل را آنلاین خودتان رزرو و پرداخت کنید.