شما اینجا هستید

سلامت

تا حالا فکر کرده‌اید همین میکروفون ساده به کار رفته در تلفن هوشمند شما، چقدر می‌تواند کارایی داشته باشد؟! حسگر حرکتی (ژیروسکوپ) چطور؟!

عموما افراد تصور می‌کنند که میکروفون تلفن همراهشان تنها برای استفاده در تماس‌ها و نهایتا ضبط کردن صداها کاربرد دارد اما اگر در ادامه با ما همراه باشید متوجه خواهید شد که یکی از بهترین و کم‌نظیرترین اپلیکیشن‌های منتشر شده برای پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS و اندروید با استفاده از همین میکروفون و حسگر حرکتی به بهترین و دقیق‌ترین شکل ممکن خواب شما را آنالیز کرده و در...

تا حالا فکر کرده‌اید همین میکروفون ساده به کار رفته در تلفن هوشمند شما، چقدر می‌تواند کارایی داشته باشد؟! حسگر حرکتی (ژیروسکوپ) چطور؟!

در این دوره  و زمانه و با الکترونیکی شدن مشاغل، انسان‌ها بیشتر وقت خود را پشت میز و خیره به مانیتو می‌گذرانند. اما این سبک از زندگی، درکنار سرعت بخشیدن به فعالیت‌ها، عوارضی نیز دارد. یکی از مهم‌ترین عوارض و اثرات منفی کارهای اداری، کمردردهای مزمن و اضافه وزن است. 

اما راه حل چیست؟ 

لاغر شدن فقط به کالری سوزاندن نیست؛ باید فسفر هم بسوزانیم. یعنی از مغزمان هم استفاده کنیم و با فکر و حساب کتاب لاغر شویم تا به خودمان سختی و عذاب بی‌خودی ندهیم. این همان کاری‌است اکه اپلیکیشن‌های لاغری برایمان انجام می‌دهند؛ نکته‌ی هر نوع رژیمی این است که باید بدانیم که اگر با توجه به فعالیت بدنی خود و کالری سوزانده شده در طول شبانه روز غذا مصرف کنیم.

همه ما ممکن است برای رسیدن به وزن ایده‌آل راه‌های مختلفی را امتحان کنیم، از ورزش یا رژیم‌های مبتکرانه خودمان گرفته تا مراجعه به متخصص تغذیه؛ ولی یک راه هم این است که از اپلیکیشن‌های لاغری کمک بگیریم.

توجه به خواص دارویی گیاهان و طب سنتی، برای بیشتر ایرانی‌ها جذاب است. برای همین است که شغل عطاری هم جزو قدیمی‌ترین مشاغل ایرانی‌هاست؛ با این حساب تعجبی ندارد که یک اپلیکیشن که آگاهی ما را در این حوزه بالا ببرد، جذاب باشد و با استقبال مواجه شود.

تصمیم به چاق یا لاغر شدن هم از آن تصمیماتی است که هم همت می‌خواهد، هم برنامه‌ریزی؛ وگرنه مدام از دست خودمان نا‌‌امید می‌شویم و بعد سررشته کار را به امان خدا ول می‌کنیم؛ اپلیکیشن‌هایی که در این زمینه به ما کمک می‌کنند راه حل خوبی برای حفظ انگیزه و ادامه دادن مسیر هستند.

اگر در آستانه دوران شیرین و در عین حال پر اضطراب بارداری هستید، و یا حتی اگر فقط تصمیم به باردار شدن دارید، خوب است یک دانشنامه جمع‌جور در گوشی تلفن داشته باشید تا با دانستن چیز‌های بیشتر در مورد این دوران، از اضطراب کم و به شیرینی روز‌هایش اضافه کنید.

به مدیتیشن علاقه دارید و برایتان مهم است با سایر کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند در ارتباط باشید؟ Insight Timer را امتحان کنید.

Insight Timer این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از نظرات اساتید بزرگ این رشته کمک بگیرید و با کسانی که مثل خود شما به مدیتیشن علاقه دارند ارتباط برقرار کنید.

صفحه‌ها