• «مانکن» اپلیکیشنی کاربردی برای کاهش منظم وزن

  وزن کم کردن‌ هم جزو آن کارهایی است که اولش آسان به نظر می‌رسد، اما اگر روی حساب و کتاب و برنامه نباشد، فقط خودمان را فرسوده می‌کنیم و اگر هم موفق به کم کردن وزن شویم، نتیجه‌اش پایدار نخواهد بود.

 • اپلیکیشن «داروهای گیاهی و طب سنتی»، داروخانه‌ای در جیب شما

  توجه به خواص دارویی گیاهان و طب سنتی، برای بیشتر ایرانی‌ها جذاب است. برای همین است که شغل عطاری هم جزو قدیمی‌ترین مشاغل ایرانی‌هاست؛ با این حساب تعجبی ندارد که یک اپلیکیشن که آگاهی ما را در این حوزه بالا ببرد، جذاب باشد و با استقبال مواجه شود.

  اپلیکیشن «داروهای گیاهی و طب سنتی» یکی از برنامه‌هایی است که با تشخیص همین شناخت از فرهنگ مردم ایران و البته اقلیم پربرکت از لحاظ تنوع محصولات طبیعی، ساخته شده و استقبال خوبی هم از آن شده است.

 • کرفس (کالری شمار)

  امروزه همه‌ی ما می‌دانیم اضافه و یا کمبود وزن بر سلامتی ما تاثیر مستقیم دارد. برای رسیدن به وزن ایده‌آل راه‌های مختلفی وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به ورزش، رژیم و یا مراجعه به متخصصین تغذیه اشاره کرد.

  راه دیگر و رایگان برای کنترل وزن استفاده از اپلیکیشن کالری شمار "کرفس" است، برای داشتن یک کالری‌شمار رایگان و کامل شما تنها به یک دستگاه هوشمند اندرویدی نیاز دارید.

  اساس کار برنامه:

 • یوگا استودیو (Yoga Studio)

  به ورزش یوگا علاقه دارید و به دنبال ویدیو‌های گام‌به‌گام و آموزشی آن هستید؟ حتما Yoga Studio را امتحان کنید!

  یوگااستودیو مانند معلمی خصوصی با ویدیو های کامل و خوبش می‌تواند این راه را برای شما هموار کند.

  Yoga Studio در شانزده اکتبر ۲۰۱۲ به بازار آمده و سیر صعودی بی نظیری داشته است، قیمت خرید این اپلیکیشن $۳.۹۹ است، و توسط شرکت Gaiam تولید شده است.

  کلاس‌های اختصاصی؛

 • برنامه مدیتیشن (Insight Timer)

  به مدیتیشن علاقه دارید و برایتان مهم است با سایر کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند در ارتباط باشید؟ Insight Timer را امتحان کنید.

  Insight Timer این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از نظرات اساتید بزرگ این رشته کمک بگیرید و با کسانی که مثل خود شما به مدیتیشن علاقه دارند ارتباط برقرار کنید.

  در ابتدای ورود به این اپلیکیشن با وارد کردن یک ایمیل، حساب کاربری‌ای به نام خودتان می‌سازید.

  نحوه‌ی استفاده؛

 • تناسب اندام (MyFitnessPal)

  اکثر ما می‌دانیم اضافه وزن برای سلامتی مضر است، و یا کمبود وزن ممکن است ناشی از نرسیدن ویتامین‌های خاصی به بدن باشد. بسیاری از ما وزن مناسبی داریم اما امکان دارد با رژیم غذایی نامناسب وزن خود را کم و یا زیاد کنیم.

  علاوه بر رژیم غذایی نامناسب، میزان نادرست فعالیت روزانه نیز می‌تواند بر وزن ما تاثیر بگذارد.

  ما برای رفع مشکلات مربوط به وزن خود به سراغ پزشکان تغذیه و یا کلاس‌های ورزشی میرویم، رژیم‌های سخت می‌گیریم و یا هزینه‌های بسیاری صرف قرص‌های لاغری و یا چاقی می‌کنیم.

 • خواب آرام (White Noise)

  شب‌ها خوب نمی‌خوابید؟ نیمه‌های شب بیدار می‌شوید و تا صبح خوابتان نمی‌برد؟ White Noise را امتحان کنید!

  برای انسانی که همیشه برای حل مشکلش به دنبال قرص‌های خواب‌آور بوده، وجود یک اپلیکیشن، راه‌ حلی کوتاه و در دسترس و البته بدون عوارض است! 

  White Noise یک اپلیکیشن موبایل است که با ارائه دادن موزیک‌های آرامش بخش، به افزایش آرامش ذهن، چه در زمان بیداری و در طول روز و چه در زمان خواب کمک می کند.