شما اینجا هستید

عکاسی

عکس نوشته‌ها یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها در زمینه بیان احساسات و عواطف به حساب می‌آیند. با صرف کمی خلاقیت و ذوق هنری، می‌توان احساسات نابی را در قالب تصویر به دیگران منتقل کرد. چه خوب است که با خلق عکس نوشته‌های زیبای نوروزی، امسال را متفاوت‌تر از هر سال به عزیزانتان تبریک بگویید.

این برنامه دقیقا مانند یک شبکه‌ی اجتماعی است؛ اما نه شبیه به فیس بوک، که هر نوع مطلبی را بتوان در آن قرار داد و نه مانند اینستاگرام که بسیار عمومی باشد، بلکه EyeEm تنها برای عکاسان ساخته شده و از این رو کیفیت عکس‌های منتشر شده در آن بسیار بالاست.

اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که برای اسکن عکس در دستگاه‌های هوشمندی نظیر تبلت و تلفن همراه مورد استفاده قرار میگیرند، اما اپلیکیشنی که به تازگی و توسط گوگل منتشر شده می‌تواند به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت، آلبوم عکس‌های قدیمی شما را اسکن کند.

این روزها همزمان با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی،کاربران این شبکه‌ها همواره در تلاش‌اند تا به واسطه استفاده از اپلیکیشن‌های ویرایش عکس، عکس‌ها ساده خود را با اضافه کردن فیلترهای مختلف بهتر و حرفه‌ای‌تر کنند.

اگر شما هم از آن دسته دخترهایی هستید که بلد نیستند آرایش کنند، یا دوست دارید آرایش صورت خود را در عکس‌های پرتره‌تان تغییر دهید، موهای خود را در عکس‌ها براق‌تر کنید و هزاران تغییر دیگر، YouCam Makeup را امتحان کنید!

یکی از اپلیکیشن‌های ویرایش عکس که در چند سال گذشته معروف و پرطرفدار بوده B6 12 است!

این برنامه محصول دیگری از شرکت Line است که به وسیله‌ی آن می‌توان روی عکس‌ها فیلترهای جالب و گوناگون قرار داد.

B6 12 تا به حال بیش از صد میلیون بار دانلود شده و در حال حاضر، ورژن ۵.۳.۱ آن در اختیار کاربران قرار گرفته است.

/ ۱۲ اسفند ۱۳۹۵

اپلیکیشن ادیت عکس پریسما، برنامه‌ای برای تبدیل عکس‌های عادی، به یک اثر خاص و منحصر به فرد است.

با پیشرفت کیفیت دوربین گوشی‌های تلفن همراه، امکان گرفتن عکس‌های حرفه‌ای یا شکار لحظه‌های دلخواه روز‌به‌روز بیشتر می‌شود؛ اما باز هم عکس‌ها یا لحظه‌هایی وجود دارند که ثبت آن‌ها به همان شکل کلاسیک کاغذی لذت بیشتری دارد.

امروزه همراه داشتن گوشی هوشمند با یک دوربین خوب برای تبدیل کردن شما به یک عکاس حرفه‌ای کافیست. شاید برای بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند، پر‌کاربرد‌ترین برنامه‌ها، اپلیکیشن‌های ویرایش عکس باشند.

/ ۱۴ دى ۱۳۹۵

این روزها هر اپلیکیشن مبتنی بر ویرایش عکس، فیلترهای زیادی دارد تا عکس شما را به شکلی که دوست دارید تغییر ‌دهد. فیلترهایی که نور و رنگ را بر اساس سلیقه‌ی کاربر تغییر می‌دهند و عکس را ویرایش می‌کنند.

ولی با پیشرفت دوربین‌های گوشی و بالا رفتن انتظارات کاربران، نیاز به فیلترهای جالب‌تر و امکانات بیشتری احساس می‌شد.

صفحه‌ها