شما اینجا هستید

موسیقی

در آشفته‌بازار سایت‌های دانلود موسیقی، چند سالی است که«بیب‌تیونز» به عنوان پیش‌قدم ایجاد فرهنگ حفظ حقوق معنوی اثر در ایران، کار خود را شروع کرده است؛ اگرچه متاسفانه حمایت از از آثار هنری در ایران هنوز پشتوانه قانونی ندارد، اما دانلود از بیپ تیونز شما را به جمع حامیان هنر پیوند می‌دهد؛ اپلیکیشن بیپ‌تیونز هم خلاصه شده‌ی همه آن چیزی است که می‌خواهید از سایت

گاهی حس ماجراجویی آدم گل می‌کند که یک بار هم شده کاری را تجربه کند. موسیقی و خوانندگی یکی از آن چیز‌هاست. مخاطب جدی موسیقی باشید یا نه، بعضی اپلیکیشن‌ها آدم را قلقلک می‌دهند که به شوخی هم شده یک تجربه خوانندگی برای خودمان دست و پا کنیم.

/ ۰۷ دى ۱۳۹۵

رادیو جوان!

مهم‌ترین اپلیکیشن موسیقی برای کاربران فارسی زبانی که از سیستم عامل آی‌او‌اس استفاده می‌کنند.

رادیو جوان اولین رادیو اینترنتی ایرانی است که در سال ۲۰۰۴ توسط گروهی از ایرانیان خارج از کشور راه اندازی شد وچنان پیشرفت کرد که توانست به یکی از منابع اصلی دریافت موسیقی‌های ایرانی جدید و قدیمی تبدیل شود.

/ ۰۴ دى ۱۳۹۵

اگر از علاقه‌مندان به هنر و دنیای بی حد و مرز موسیقی باشید حتما اسم Shazam را شنیده‌اید، شازم در واقع اپلیکیشنی برای شناسایی موزیک‌های مورد علاقه شما است.

شازم تا به حال بیش از صد میلیون بار دانلود شده و امتیاز آن در گوگل پلی  ۴.۴ است. این میزان دانلود برای اپلیکیشنی که از سال ۲۰۱۵به بازار آمده است عددی بسیار قابل توجه و چشم گیر است.

یکی از اپلیکیشن‌های دنیای موزیک Vevo است، که اولین نسخه‌ی آن در ۲۶ مارچ ۲۰۱۵ به بازار آمده است و تا به حال بیش از دویست هزار بار دانلود شده است.

/ ۲۶ آذر ۱۳۹۵

در اکتبر سال ۲۰۰۸ در یک استارتاپ سوئدی، یک سرویس استریم موسیقی آنلاین موسوم به اسپاتیفای را معرفی کرد و اکنون پس از گذشت ۸ سال از آن تاریخ اسپاتیفای به یکی از قدرتمندترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های استریم موسیقی تبدیل شده است.

/ ۲۴ آذر ۱۳۹۵

ساوندکلاود هم به مانند سایر سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین یعنی اسپاتیفای و اپل موزیک با فراهم کردن یک سرویس تحت وب و یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه، همواره توانسته خود را به عنوان یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش آنلاین موسیقی مطرح کند.