• رپ استار، استودیویی کوچک برای رپر شدن

  گاهی حس ماجراجویی آدم گل می‌کند که یک بار هم شده کاری را تجربه کند. موسیقی و خوانندگی یکی از آن چیز‌هاست. مخاطب جدی موسیقی باشید یا نه، بعضی اپلیکیشن‌ها آدم را قلقلک می‌دهند که به شوخی هم شده یک تجربه خوانندگی برای خودمان دست و پا کنیم.

 • رادیو جوان (Radio Javan)

  رادیو جوان!

  مهم‌ترین اپلیکیشن موسیقی برای کاربران فارسی زبانی که از سیستم عامل آی‌او‌اس استفاده می‌کنند.

  رادیو جوان اولین رادیو اینترنتی ایرانی است که در سال ۲۰۰۴ توسط گروهی از ایرانیان خارج از کشور راه اندازی شد وچنان پیشرفت کرد که توانست به یکی از منابع اصلی دریافت موسیقی‌های ایرانی جدید و قدیمی تبدیل شود.

  با توجه به محدودیت‌های معمول گوشی‌های اپل مبنی بر دانلود موزیک، "رادیوجوان" یک راه حل مناسب است!

  بعد از نصب و ایجاد یک حساب کاربری، با یک اپلیکیشن خوب با محیطی ساده و دسترسی آسان روبه‌رو می‌شوید.

 • ساوندکلاود (Soundcloud)

  ساوندکلاود هم به مانند سایر سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین یعنی اسپاتیفای و اپل موزیک با فراهم کردن یک سرویس تحت وب و یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه، همواره توانسته خود را به عنوان یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش آنلاین موسیقی مطرح کند.

 • شازم (Shazam)

  اگر از علاقه‌مندان به هنر و دنیای بی حد و مرز موسیقی باشید حتما اسم Shazam را شنیده‌اید، شازم در واقع اپلیکیشنی برای شناسایی موزیک‌های مورد علاقه شما است.

  شازم تا به حال بیش از صد میلیون بار دانلود شده و امتیاز آن در گوگل پلی  ۴.۴ است. این میزان دانلود برای اپلیکیشنی که از سال ۲۰۱۵به بازار آمده است عددی بسیار قابل توجه و چشم گیر است.

  شازم اپلیکیشنی قوی برای شناسایی و پیدا کردن آهنگ، و دریافت آهنگ مورد نظر و متن آن است.

 • معرفی اپلیکیشن وِوُ (Vevo)

  یکی از اپلیکیشن‌های دنیای موزیک Vevo است، که اولین نسخه‌ی آن در ۲۶ مارچ ۲۰۱۵ به بازار آمده است و تا به حال بیش از دویست هزار بار دانلود شده است.

  برای ورود به این برنامه باید آن را به یک حساب کاربری مثل گوگل یا فیس بوک متصل کنید. در هنگام اتصال، اپلیکیشن از شما درباره‌ی اطلاع رسانی از کارهای جدید خواننده‌های مورد علاقه‌تان از طریق ایمیل می‌پرسد، که می‌توانید آن را قبول یا رد کنید.

 • دستیار صوتی آمازون (Amazon Alexa)

  بزودی

 • اسپاتیفای (Spotify)

  در اکتبر سال ۲۰۰۸ در یک استارتاپ سوئدی، یک سرویس استریم موسیقی آنلاین موسوم به اسپاتیفای را معرفی کرد و اکنون پس از گذشت ۸ سال از آن تاریخ اسپاتیفای به یکی از قدرتمندترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های استریم موسیقی تبدیل شده است.