• اخبار ورزشی طرفداری برنامه ای مخصوص طرفداران پیگیر فوتبال

  مطمئنا هیچ چیزی به اندازه ولو شدن روی مبل جلوی تلویزیون و فوتبال تماشا کردن لذت بخش نیست، ولی خوب همیشه امکان دیدن همه بازی‌ها و لیگ‌های مختلف وجود ندارد.

  اپلیکیشن اخبار ورزشی طرفداری از اخبار همه لیگ‌ها و نقل و انتقالات تا جدول رده بندی آن‌ها را به شما ارائه می‌دهد. 

  مرور برنامه:

  با باز کردن این برنامه با منوی طولانی مواجه می‌شوید که قسمت‌های اصلی برنامه را می‌توانید از آنجا انتخاب کنید.

 • با اپلیکیشن استقلال ایران از تیم محبوب خود حمایت کنید

  باشگاه استقلال با قدمتی بیش از هفت دهه و با در اختیار داشتن هواداران میلیونی، اپلیکیشن رسمی خود را در راستای ارتباط هرچه بهتر با طرفداران، به بازار عرضه کرده است.

  اپلیکیشن استقلال ایران یک نرم‌افزار چندرسانه ایست که توسط حمیدرضا بیات طراحی و پیاده‌سازی شده و قابل نصب بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید می‌باشد.

  بعد از نصب رایگان اپلیکیشن علاوه بر اخبار مربوط به باشگاه به سایر بخش‌ها از جمله اطلاعات مربوط به مسابقات، نتایج زنده، گزارش تصویری و ... دسترسی خواهید داشت.

  نگاهی به برنامه؛

 • نود (۹۰)

  اگر طرفدار پروپاقرص فوتبال هستید و اخبار فوتبال ایران و جهان را دنبال می‌کنید اپلیکیشن برنامه ۹۰ را از دست ندهید. 

  برنامه نود با پشتیبانی شرکت آتیه داد پرداز اپلیکیشنی را طراحی کرده تا مخاطبان آن  بتوانند بهتر و منظم‌تر در مسابقه پیامکی شرکت کنند و امتیاز کسب کنند.

 • دنبال کردن زنده نتایج فوتبال با اپلیکیشن «فوتبالی»

  فوتبال یکی ازپر طرفدار‌ترین ورزش‌ها در دنیاست؛ بسیاری از افراد هم هستند که اگرچه فوتبال ورزش مورد علاقه آن‌ها نیست اما با این وجود، گه گداری با دوستانشان جمع می‌شوند و با هم بازی می‌کنند؛ بعضی دیگرهم با این که اصلا فوتبال بلد نیستند، در کنسول‌های بازی طوری حرفه‌ای بازی می‌کنند که هرکس نداند فکر می‌کند در زمین واقعی هم بازیکن توانایی است؛ به هر حال فوتبال نسبت به بسیاری از ورزش‌ها افراد زیادی را جلب خود کرده است.