شما اینجا هستید

کاربردی

اگر مدت‌هاست که به دنبال نسخه‌ی الکترونیکی کتاب‌های خود، به همراه نمونه سوال‌های مختلف هستید، "نمره بهتر" را دانلود کنید.

دانش آموزان دوره‌های متوسطه می‌توانند این اپلیکیشن را بر روی گوشی‌ها یا تبلت‌های اندرویدی خود نصب کنند و خانواده‌هایی که کودکی دبستانی دارند نیز می‌توانند از این برنامه برای کمک به دروس فرزند خود بهره ببرند.چ

برنامه بسیار خوب و زیبا طراحی شده و تقریبا هر خدمتی که کاربر به آن نیاز دارد پیش بینی و تعبیه شده است....

با گسترش روز افزون تکنولوژی و ظهور اسمارت‌فون‌های مختلف بسیاری از مشکلات بشریت به راحتی حل شدند و جای کار‌های سخت به گوشی‌های هوشمند سپرده شده‌اند؛ کار‌هایی که به زمان زیادی برای انجام دادن آن‌ها نیاز بود دیگر تنها با چند کلیک ساده تمام نقاط جهان را به هم وصل می‌کند و کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید ک

اگر مدت‌هاست که به دنبال نسخه‌ی الکترونیکی کتاب‌های خود، به همراه نمونه سوال‌های مختلف هستید، "نمره بهتر" را دانلود کنید.

مترجم و نویسنده باشید یانه، داشتن دایره واژگان وسیع‌تر، تفکرشما را گسترش می‌دهد؛ حالا اگر این دایره واژگان از ریشه و متعارف‌های فارسی فراتر برود و به گویش‌ها برسد، حتی بهتر؛ یک وقتی باب بود همه درکتابخانه‌مان لااقل یک دوره معین و دهخدا را داشته باشیم، بعدتر که اینترنت آمد و توانستیم جستجو کنیم، کمی از سرمان افتاد؛ حالا اپلیکیشن واژه‌یاب، یک کتابخانه پراز

گروه برنامه‌نویسی هانیستا که پیش‌تر به بررسی محصولات موبوگرام و پستو آن پرداختیم، این بار دست به توسعه و عرضه محصولی متفاوت زده تا خیال

/ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

بسیاری از اوقات به اطلاعاتی از قبیل سریال شناسنامه، شماره شناسنامه، اطلاعات کارت ملی و... نیاز پیدا می‌کنیم که عدم دسترسی سریع و به موقع به آن‌ها ما را با مشکل مواجه می‌کند، از این رو «گروه برنامه نویسی هانیستا» اپلیکیشنی را تحت عنوان کیف مدارک+مدرک ساز روانه بازار کرده، تا به این نیاز و مشکل اساسی اکثر افراد پاسخ دهد.

کار با برنامه:

ترلو یا به انگلیسی Trello نام سرویسی است که در دو بستر وب و اپلیکیشن به منظور مدیریت کردن پروژه‌های تیمی ارائه شده است. شما با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود تا عملیاتی نظیر تعیین اعضا، مشخص‌کردن وظایف هرکدام و زمان‌بندی هر کار راانجام دهید.

/ ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

 متمرکز بمانید و کنترل شده عمل کنید!

لیست کارهای خود را هرگز فراموش نکنید!

گوگل کیپ همانطور که از نامش پیداست، محصولی از شرکت بزرگ گوگل است.

این برنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید از هر موضوعی یک لیست  تهیه کنید ترتیب انجام امور و وظایف خود را کنترل کنید. این روزها اپلیکیشن‌های مدیریتی زیادی به بازار آمده‌اند، ولی گوگل کیپ یکی از بهترین آنهاست.

آیا خانواده‌تان همیشه در هماهنگی بین اعضا و برنامه ریزی‌هایش با مشکل روبه رو است؟

آیا هماهنگ کردن کارهای بچه‌ها برایتان سخت است؟ Picniic را امتحان کنید.

تقویم چندکاره متین یک برنامه کاربردی است که امکاناتی فراتر از یک تقویم معمولی در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از جمله آنها می‌توان به «امکان افزودن یادداشت و تنظیم یادآور برای آن، پخش اذان، محاسبه سود سپرده، نرخ طلا، ادعیه، قبله‌نما و ...» اشاره کرد.

متین به صورت رایگان قابل نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید می‌باشد.

صفحه‌ها