• کتابراه، راهی به کتابخانه‌ی شخصی شما

  در روزگاری که دنیای مجازی همه چیز را، از روابط بین انسان‌ها گرفته تا سبک زندگی، دگرگون کرده است، کتاب‌ها مظلوم‌ترین موجودات عالمند. کتاب‌هایی که روزگاری زمینه ساز تغییرات بزرگ و بیداری انسان‌ها بودند، حالا در شرف فراموشی‌اند.

  اما راهکاری که علاقمندان به کتاب، برای رسیدن به هدف خود در پیش گرفته‌اند، دعوت به خواندن کتاب در فضای مجازی به جای نسخه‌ی کاغذی آن است و "کتابراه" اپلیکیشنی که به خوبی از پس این وظیفه برآمده است.

 • فیدیبو، کتابخانه‌ای در جیب شما! (Fidibo)

  چه خوره‌ی کتاب باشید و چه فقط گاهی گذرتان به کتاب و کتاب‌فروشی بیفتد، فیدیبو می‌تواند به کارتان بیاید. اپلیکیشن کتاب‌خوانی که برای اولین بار در خاورمیانه با شعار "مطالعه آزاد برای همه، همه‌وقت، همه‌جا" کار خود را شروع کرد.

  فیدیبو یک فروشگاه کتاب الکترونیک است که می‌توانید آن را بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید، iOS و ویندوز نصب و هرجا که خواستید از آن استفاده کنید.

 • گودریدز (Goodreads)

  بعد از ورود اینترنت و تلفن‌های همراه هوشمند به جامعه جهانی، کتاب خواندن تا حد زیادی از شکل کاغذی خارج شده و به صورت الکترونیکی در آمده است.

  پیدا کردن یک کتاب خوب که ارزش آن را داشته باشد تا زمان گرانبهای خود را صرف آن کنیم کار چندان دشواری نیست، نیازمند اطلاعات کافی از نویسندگان داخلی و خارجی و یا تحقیق از اطرافیان است. یکی از راه‌های معرفی کتاب؛ شبکه Goodreads است.

  این شبکه که نرم افزارهایی برای پلتفرم‌های اندروید و آی‌او‌اس نیز دارد یک راهنمای بزرگ کتاب است.